Kde si jednoduše a zcela zdarma vytvořit webové stránky

Webová stránka je základní součást dnešního sdíleného moderního světa. Na webové stránce můžeme sdělovat ostatním lidem váš názor, můžete jim radit v různých problémech, nebo jen poskytovat nějakou službu nebo produkt. Nástrojů pro tvorbu jednoduchých webových stránek bez jakýchkoliv znalostí tvorby webových stránek je mnoho a mnoho jich je bez poplatků. V tomto článku vám představím webové stránky, na které jsem dříve sám narazil, a na kterých lze zdarma vytvářet webové stránky.
vývoj webových stránek
Webnode
Jedna z nejoblíbenějších a nejjednodušších stránek pro vytváření webové stránky je Webnode. Zdarma si zde můžete vytvořit firemní web, e-shop nebo osobní blog. Tato stránka má velice jednoduché ovládání a nastavování je velice intuitivní. Obsahuje velkou škálu přednastavených šablon a poskytuje vám stránku na doméně třetího řádu. Stačí na hlavní stránce kliknout na „Vytvořit web“ , nechat se vést instrukcemi a vaše stránka je hotová do 5 minut. Tento způsob tvorby webu je opravdu pro nejméně zkušené, kteří si s tvorbou webu neví vůbec žádné rady.

Zombeek
Mezi další popisovanou stránku patří Zombeek. Poskytuje podobné služby jako Webnode, ale s mnohem propracovanějším systémem a šablonami. Stejně jako u Webnode si za lepší služby jako větší místo na webu, přístup k souborům nebo vlastní doménu musíte připlatit. Navíc Zombeek poskytuje i Pokladní systém EET a Dropshipping. Opět stačí jen přejít na hlavní stránku, zadat váš e-mail a kliknout na „Vytvořit web Zdarma“.

Wix
Mezi nejpropracovanější systém pro tvorbu webových stránek je dle mého názoru služba Wix. Tato stránka pro tvorbu webové stránky používá mnohem pokročilejší věci pro funkčnost stránky a její vzhled, ovšem o to je práce s touto stránkou složitější. Za verzi stránky, která je zdarma, se vám automaticky na stránku přidávají reklamy. Stránku lze jednoduše vytvořit a spravovat z domovské stránky Wixu.
design ikony
Endora
Jako poslední zde zmíním službu Endora, která poskytuje mnohem více služeb zdarma, ale neobsahuje žádné online nástroje pro tvorbu stránky. K tvorbě stránky přes Endoru potřebujete už ovládat nějakou znalost jazyku HTML a PHP. Tato stránka vám poskytuje ve své free verzi e-mail, přístup k souborům nebo i online administraci.